projektowanie i tworzenie stron www - sztuka tworzeni amrki

Ewa Dac- psycholog i terapeuta – strona personalna.

Ewa Dac, jest psychologiem i terapeutą pracującym w Warszawie. Jej gabinet mieści się na ulicy Tamka w Warszawie. Po wielu latach praktyki zdecydowała się na świadome budowanie własnej marki. W cyfrowym świecie który właśnie nas okala, to strona internetowa jest najważniejszym elementem budowania własnej marki. Tak więc projektowanie i tworzenie stron www dla marek osobistych powinno być odpowiednio przemyślane.

Jaką stronę www wybrać?

W przypadku tego projektu zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie strony www w stylu bardziej amerykańskim. Styl amerykański odróżnia się od tego który mamy w Polsce, głownie designem i rozłożeniem pewnych elementów strony. W amerykańskiej filozofii budowania stron nie stawia się tak mocno na design, a na dostarczenie odpowiedniej treści w prosty sposób. Europejczycy zawsze byli bardziej nastawienie również na walory wizualne, dlatego budując stronę www na rynek europejski powinniśmy skupić się na łączeniu tych dwóch światów.Innym przypadkiem może być sytuacja w której projektowana strona www musi spełniać jakiś cel lub jest dedykowana pod jakiś konkretny produkt czy usługę. Wówczas należy określić grupę docelową (europa, azja, itp.) i zaplanować odpowiedni design, ale też treści, które muszą się na niej znaleźć.

Ewa Dac, czyli projektowanie i tworzenie stron www dla psychologa

Przed podejściem do projektu określiliśmy sobie z klientem dokładne cele jakie ma spełniać dana strona. To pozwoliło wybrać odpowiednią technologię tworzenia jak również dopasować odpowiedni design i zaplanować rozmieszczenie poszczególnych elementów.Celem stały się również zdjęć, które budują autentyczność danej osoby. W przypadku psychologa jest to bardzo ważne, bo przecież to jemu pacjenci powierzają największe tajemnice.Strona miała być też prosta i łatwa, tak aby potencjalny pacjent mógł szybko znaleźć potrzebne mu informacje.Czytaj więcej: Magdalena Chorzewska – psycholog TVN

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych

Na koniec ważne było również to, aby cała strona dobrze wyświetlała się na urządzeniach mobilnych i ładowała w czasie poniżej 5 sekund. Jest to bardzo dobrze widziane przez google, który strony takie będzie również lepiej pozycjonuje w sieci.Jeśli myślisz o nowej stronie lub zmianie starej to koniecznie daj znać. Pomożemy we wszystkim.Zobacz również inną stronę dla psychologa: Magdalena Chorzewska, Ślub od Pierwszego Wejrzenia, TVN.