Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych, czyli SEO nie jest jednorazową akcją, a długotrwałym procesem poprawiającym pozycję w Google. Kompleksowe usługi SEO są to działania na stronie www i poza nią, dążące do wyświetlania Twojej strony internetowej na topowych pozycjach w wynikach wyszukiwania na daną frazę kluczową.

Dla kogo jest SEO?

Wierzymy, że każda firma posiadająca własną stronę internetową powinna zadbać o jej widoczność w Google. Specjaliści SEO Sztuka Tworzenia Marki pomogą Twojej stronie osiągnąć wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonowanie stron, jako element SEO (Search Engine Optimization) ma podstawową przewagę względem innych działań marketingowych w Internecie. Efekt pozycjonowania stron www jest długotrwały. Budując siłę strony, budujesz siłę marki. Pokazując rozbudowaną, czytelną i dobrze widoczną stronę dajesz najlepszą wizytówkę dla swojego biznesu.

Uważamy, że SEO jest niezbędnym elementem promocji Twoich usług w Internecie. Gwarantuje lepszą widoczność Twojego serwisu, a co za tym idzie, zwiększoną sprzedaż.

Jak to robimy?

Dopasowywanie słów kluczowych.
Kluczowy element procesu SEO. Wraz z Tobą wybieramy słowa kluczowe, wokół których tworzona jest strategia SEO. Audyt SEO i optymalizacja strony www. Na podstawie dopasowanych słów kluczowych przeprowadzamy Audyt SEO Twojej strony internetowej. Jest on zbiorem wytycznych, na podstawie których serwis powinien być zoptymalizowany.

Pozycjonowanie strony

Następnym krokiem w  pozycjonowaniu strony www jest pozyskiwanie wartościowych linków, wzmacniamy pozycję i wiarygodność Twojej strony.

Jak działa pozycjonowanie stron www?

SEO to ogół działań dążących do zwiększenia widoczności strony internetowej w Google oraz poprawy pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania. Ma to na celu realizację najważniejszego założenia procesu pozycjonowania strony www, czyli zwiększenia ruchu na stronie. Większy ruch, to lepsza sprzedaż.

Jak wygląda proces pozycjonowania strony w Google?  Na początek wybieramy słowa kluczowe, które powinny przynieść najwięcej sprzedaży Twojemu biznesowi. Później robimy audyt SEO Twojej strony internetowej oraz współpracujemy z Tobą przy jego wdrożeniu. Dzięki temu poprawiamy na stronie takie elementy jak np. nagłówki, meta tagi, treści, linkowanie wewnętrzne, adresy URL i wiele innych. W ten sposób wysycamy serwis pozycjonowanymi frazami i optymalizujemy go pod kątem SEO.

W drugiej fazie współpracy pozyskujemy linki oraz tworzymy treści dla Twojego serwisu internetowego, jak i również udzielamy wytycznych w kontekście dalszego rozwoju portalu. W trakcie całego procesu pozycjonowania w Google dbamy, aby podejmowane działania były zgodne z wytycznymi, dzięki czemu Twoja strona internetowa poprawi swoją pozycję.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania oferty.