Moda on-line.eu – Logo i sklep

Marki modowe logo – jak je dobrze stworzyć!

Modaonline.eu to projekt mający na celu wspierać rozwój marek działających w segmencie fashion (mody). W ramach swojej działalności firma prowadzi szkolenia, doradztwo, a także buduje narzędzie do rozwoju i promocji takich marek. Naszym zadaniem było stworzenie logo jak i nowej strony internetowej wraz z sklepem internetowym w którym można m.in. kupować dostęp do szkoleń, webinarów, konsultacji. Marki modowe logo to dla nas pestka!

Tanie strony www dla mody, ale dobre!

Całość musiała być spójna  z powstałym logo nawiązującym do mody. Dlatego też w logotypie litera M przedtsawiona została jako ścieg nici. Cała reszta fontu i jego kroju nawiązuje do nowoczesności jaką jest internet i możliwość sprzedaży swoich produktów za pośrednictwem Internetu.Dla marki modowe logo jest jednym z pierwszych elementów kojarzonych przez klienta, gdy myśli o zakupie ubrań. Dlatego projektując logo odwołaliśmy się do prostych starych elementów takich jak ścieg oraz nowoczesnej nazwy przy wykorzystaniu współczesnych czcionek. Logo zostało oparte na nazwie, tak aby w jak najprostszy sposób przekazać ideę działalności firmy.Całość można zobaczyć na: modaonline.eu

Jak zaprojektować markę modową

W przyszłości jeśli planujesz zbudowanie marki modowej to pamiętaj o tym, że logo to nie wszytsko. Dziś ważne jest to czy twoje produkty będą dostępne do kupienia w sieci. Dlatego sprzedając ubrania, buty czy biżuterię musisz być widoczna w sieci. Do tego ważny jest też marketingu on-line bez którego marka nie będzie widoczna. Dlatego przygotowujemy wszystko dla Ciebie kompleksowo.