Budowanie marki osobistej. Stworzenie strony internetowej marki osobistej warszawa

Przyjacielfinansowy.com – strona www i sklep internetowy

Strona internetowa i sklep z materiałami edukacyjnymi

Przyjaceilfiansnowy.com to marka osobista założona przez Paulinę Ostrowską – doświadczoną ekspert w dziedzinie kredytów i pozyskania finansowania na nieruchomości i inne inwestycje, w szczególności biznesowe.  Budowanie marki osobistej dla Pauliny odbyło się poprzez wykonanie dla niej nowoczesnej strony www wraz ze sklepem internetowym. Wszystko dostępne jest również w wersji mobilnej.

Budowanie marki osobistej. Stworzenie strony internetowej marki osobistej warszawa

 

Stworzenie sklepu internetowego warszawa dla marki osobistej

 

Budowanie marki osobistej warszawa

Strona www jako budowanie marki osobistej!

Strona internetowa i jej projektowanie było ściśle skorelowane z budowanie marki osobistej Pauliny. Dzięki temu uzyskaliśmy ciekawy efekt synergii pomiędzy potrzebami i aktualnymi możliwościami. Cała stron została również wyposażona w moduł sklepu internetowego, który można dowolnie wzbogacić o system płatności i wysiłki produktów. Dzięki temu koszty dalszego rozwoju serwisu internetowego będą zdecydowanie niższe.

Zanim przystąpiliśmy do realizacji prac, zdecydowaliśmy się wspólnie popracować i wyciągnąć to co w właściciele marki jest najcenniejszego. To wszystko przelaliśmy na nowy projekt www. Warto dodać, że pracowaliśmy na starym projekcie, który wymagał gruntownej przebudowy pod nowe potrzeby biznesowe. To wszystko udało się zrealizować.

Zobacz na www.przyjacielfinansowy.com