Tworzenie sklepów internetowych agencja

Supeł Store.com

Tworzenie sklepu internetowego designerskich ubrań dziecięcych
Supelstore.com to firma zajmująca się produkcją odzieży dla dzieci. Ubrania projektowane są ręcznie jak również ich wykonanie także jest ręczne. Dzięki temu te unikalne kolekcje mają pojedyncze osoby, a ubrania są niepowtarzalne. Od początku znaleźliśmy to jako walor. Poza tym marka jest bardzo kolorowa co znalazło odzwierciedlenie w kolorystce strony i rozkładzie nawigacji. Skupiliśmy się głownie na pokazaniu produktów i przedstawieniu krótko historii marki. Najważniejsze w tym projekcie są zdjęcia, które oddają cały charakter marki.Tworzenie sklepu internetowego agencja rozpoczęła by od dużego audytu potrzeb i wyceny.
Sposób tworzenia sklepu internetowego
Tymczasem Sztuka Tworzenia Marki skupia się na znalezieniu unikalnych wartości marki, które można pokazać na stronie czy w sklepie. Dodatkowo wykorzystując dostępne technologie, stworzyliśmy mały, ale bardzo funkcjonalny sklep internetowy, który pomorze marce rozwinąć skrzydła. Ten sklep pozwala zrobić obrót na poziomie minimum 1 mln zł. To pokazuje, że drogie i wielkie projekty dla młodych marek modowych nie mają sensu, a mogą one równie skutecznie sprzedawać w sieci.Możesz też zobaczyć inne nasze sklepy internetowe.  Lub zobacz galerię poniżej.

Tworzenie sklepu internetowego agencja rozpoczyna od:

  1. Zebrania podstawowych informacji o potrzebach klienta
  2. Rozmowie podczas której określimy kluczowe cele budowy i zbierzemy informacje o funkcjonalnościach
  3. Przygotowaniu wizualizacji
  4. Przygotowaniu technicznych aspektów: domena, serwer itp.
  5. Rozpoczęciu prac i zakończeniu ich w 14 dni roboczych
Pamiętaj. W tym jak i każdym innym projekcie tworzenia sklepu internetowego najważniejsza jest Twoja decyzyjność i chęć zrealizowania tej strony. Jeśli będzie w stanie szybko podejmować decyzje i dostarczać potrzebne materiały i informacje to strona zostanie zrealizowana tak jak chcesz i w czasie jakim chcesz. Dużo zależy od Ciebie. Resztę zrobimy my 🙂

Jak znaleźć dobrą agencję do tworzenia strony www?

Przede wszystkim zaufaj opinii osób, które już w firmą pracowały. Następnie sprawdź portfolio i dowiedz się czy strony były przez nich wykonane w całości. Dowiedz się czy są w stanie spełnić Twoje oczekiwania. Może nie potrzebujesz autorskich CMS , tylko proste i funkcjonalne rozwiązania. Two wszystko możesz dowiedzieć się na wczesnym etapie.