Tworzenie sklepu internetowego - Warszawa - sztuka tworzenia marki

Perfect Vision – sklep internetowy

Tworzenie sklepu internetowego z okularami – od czego zacząć?

Perfect Vision to sieć sklepów z okularami największych światowych marek. Tworzenie sklepu internetowego miało za zadanie umożliwić klientom spoza Warszawy zakup okularów. Dostosowanie strony do nowoczesnego designu w połączeniu z modą sprawiło, że strona jak i sklep przyjęły prostą, ale nowoczesną stylizację. Pasuje ona również do ekskluzywnych marek.

Zaczynając tworzenie sklepu internetowego z okularami musisz pamiętać o tym, że okulary są produktem sezonowym, tak jak ubrania. Twoja kolekcja będzie się zmieniać, wiec musisz zadbać i szybkie i aktualizowanie produktów w skalpie. Nasz system umożliwia swobodny import produktów pod warunkiem, że odpowiednio wcześniej przygotujesz plik excel z odpowiednimi wartościami.

Po drugie musisz zadbać o dobre zdjęcia, które nie będą zbyt duże (maksymalnie 300 kb), tak aby nie przeciążać strony. Po trzecie musisz dobrze przemyśleć jak chcesz prezentować produkty na stronie, jak ma wyglądać menu główne i możliwość przeglądania produktów. Jakich filtrów ma używać użytkownik do przeglądani produktów oraz ile marek okularów chcesz w nim zamieśćić.

Tworzenie sklepu internetowego od kuchni – proces zakupu i wysyłka

Ważne jest to jak będziesz prowadził wysyłkę. Pamietaj, że musisz stworzyć jeden centralny magazyn z którego będziesz wysyłać produkty. Jeśli chcesz to zrobić z różnych miejsc i aktualizować stany magazynowe potrzebny jest ci zewnętrzny system magazynowy, który musi zostać zintegrowany przez jego twórców z platformą woocomerce. To podniesie koszty wdrożenia. Jedno miejsce wysyłki okularów, rozwiąże ten problem i obniży koszty.

Jeśli chcesz sprzedawać on-line, musisz podsiać umowę z jednym z dostawców płatności online w Polsce np. przelewy24. W ten sposób możesz sprzedawać online oraz z jednym z kurierów np. DHL. Ich systemy można zintegrować w sklepie.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zapytaj nas.