DLACZEGO TO ROBIMY

NASZE PODEJŚCIE

Sztuka Tworzenia Marki – w tym zawiera się wszytsko to co związane z budowaniem własnej marki, a w szczególności tworzenia narzędzi do jej promocji. Zajmujemy się w szczególności tworzeniem stron www i sklepów internetowych oraz projektowaniem wizualnym marek, czyli logo oraz tworzeniem całych identyfikacji wizualnych.

Jesteśmy multidyscyplinarnym zespołem z doświadczeniem w branży marketingowej. Dzięki temu możemy realizować również inne działania takie jak projektowanie kampanii online, pozycjonowanie stron internetowych SEO. W naszej pracy skupiamy się na szczerej i stałej komunikacji z klientem oraz dowożeniu realizacji na czas. Nie jesteśmy zwykłymi programistami czy grafikami, ale przede wszytskim ludźmi, którzy rozumieją potrzeby biznesowe, czy sprzedażowe.

DLATEGO POZNAJMY SIĘ I ZRÓBMY TO RAZEM.

CO ROBIMY INACZEJ?

Na temat firm i osób, które tworzą strony czy materiały merketingowe powstało wiele nieprzychylnych słów. Część z nich jest prawdą. My jednak robimy to inaczej i zależy nam, aby twoje doświadczenia z budowaniem swojej marki czy digital brand były pozytywne.

 

Jesteśmy w stałym kontakcie, odpowiadamy na maile i telefony.

To my pilnujemy projektu i jego realizacji. Projektujemy harmonogramy i dotrzymujemy terminów.

Tłumaczymy skomplikowane terminy na prosty język. Doradzamy pod względem marketingowym i sprzedażowym.

Otrzymujesz nowoczesną stronę www z dobrym designem, a przede wszystkim prostą w obsłudze. Przy tym dostajesz najlepszy stosunek jakości do ceny.

color
https://sztukatworzeniamarki.pl/wp-content/themes/quercus/
https://sztukatworzeniamarki.pl/
#c1c1c1
style1
default
Loading posts...
/home/klient.dhosting.pl/piotrowskim/nowa.sztukatworzeniamarki.pl-iz9i/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off