Portal z kursami online pod nazwą kurswychowawcy.pl

Kurswychowawcy.pl  to jedna z markę firmy Fenomeno, która specjalizuje się w realizacji kolonii i półkolonii. Ma ogrmne doświadczenie w tym zakresie, a organizowane przez nich kolonie odbywają się w całej polsce. Jednym z elementów tego biznesu jest również zatrudnianie wykwalifikowanych wychowawców, zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Aby zapewnić sobie odpowiednią kadrę firma zdecydowała o utworzeniu portal z kursami online, które przygotowują do zdania egzaminu na wychowawcę. Aby odbywało się to sprawnie zdecydowała, że portal z kursami online to świetne rozwiązanie na przyśpieszenie szkolenia nowej kadry. Co więcej nie tylko kadra zatrudniania w Fenomeno może korzystać z kursu. Może go zrobić każdy kto chciałby podjąć pracę jako wychowawca, następnie zdać egzamin i otrzymać odpowiedni certyfikat uznawany przez ministerstwo oświaty.

 

Jakie były wyzwania dla naszej strony www i platformy z kursami online?

Projekt miał dwa duże wyzwania. Z jednej strony była to budowa nowego serwisu w nowym designie bardziej przyjaznym dla użytkownika, ale z godnym z identyfikacją wizualną , a z drugiej stworzenie nowego portalu z kursami online, gdzie uzytkownicy będą mogli łatwo przejść cały kurs w formie video.

Nowy design strony www?

Nowy design miał opierać się na prostocie i przejrzystości wizualnej. Ma zawierać wszystkie najbardziej potrzebne informacje o kursie i zachęcić do rejestracji. Co więcej musi on być przystosowany do wersji mobilnej. Kluczowymi podstronami były te opisujące zawartość merytoryczną kursu. Tutaj w przejrzysty sposób trzeba było pokazać benefity płynące z odbycia kursu jak również.

portal z kursami online

Nowy system dla strony z kursami online

Stworzenia wymagała tez nowa platforma dla samych kursów do której logowanie następuje poprzez stronę www. Wymaganiem było również posiadanie konta użytkownika na którym będzie widział wszystkie zakupione kursy jak również postępy jakie w nich czyni. Na koncie dostępne są też historie płatności. Aby odbyć kurs użytkownik musi zakupić go na stronie i założyć konto. To wszystko sprawia, że kurs Wychowawcy wie kto faktycznie ukończył kurs online i czy może przystąpić do fizycznego egzaminu w jednym z miast.

portal z kursami online dla firm i osób

Wersja mobilna również dostępna

Każdy serwis dziś powinien być przystosowany do urządzeń mobilnych. Dlatego dokładaliśmy wszelkich starań aby nowa strona jak i portal z kursami online był w pełni przystosowany do urządzeń mobilnych, czyli tzw. responsywny. Dzięki temu odbywanie kursu możliwe jest również na telefonie czy tablecie.

portal z kursami online na wersję mobilnąJeśli chcesz wiedzieć więcej odwiedź też nasze portfolio lub skontaktuj się z nami.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Data: 2023
Klient: Sustainability Finance Daily
Usługa: Serwis o tematyce finansowej o ESG

POZOSTAŁE PROJEKTY

0
0
color
https://sztukatworzeniamarki.pl/wp-content/themes/quercus/
https://sztukatworzeniamarki.pl/
#c1c1c1
style1
default
Loading posts...
/home/klient.dhosting.pl/piotrowskim/nowa.sztukatworzeniamarki.pl-iz9i/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off