Jak powstał serwis finansowy Sustainability Finance Daily?

Sustainability Finance to serwis finansowy skoncentrowany na tematyce finansowej, wokół zrównoważonego  i ESG. To modny w ostatnich czasach temat poruszany głównie przez wielkie korporacje ale coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. Zadaniem serwisu, który stworzyliśmy jest zbieranie najważniejszych informacji o eventach w tej tematyce, które mają miejsce na całym świecie i prezentowanie ich w sposób uporządkowany i przejrzysty.

Główną osią tego serwis jest kalendarz wydarzeń w którym użytkownik szybko i łatwo odnajdzie event o tematyce finansowej w konkretnym miejscu świata. Dowie się jak się na niego zapisać oraz ile kosztuje. Otrzyma też informacje o tematyce jaka będzie miała tam miejsce.  Innym elementem stworzonego dla tego klienta serwisu jest newsletter, który na bieżąco będzie informował użytkowników o wszystkich wydarzeniach związanych z tą tematyką. Jednym z głównych celów serwisu jest właśnie pozyskiwanie użytkowników do newslettera.

serwis finansowy szwajcaria

Różne podejście do tworzenia serwisów

Serwis który właśnie oglądasz to tylko jedna z możliwości jakie możemy Ci dać. Tworząc serwisy różnych typów np. serwis ogłoszeniowy skupiamy się na indywidualnych cechach, które są potrzebne aby taka strona powstała. Sustainability Finance jest wyjątkowym projektem i tematyką, która dopiero się rozwija i ma duży potencjał rozwoju. Dlatego też duże znaczenie będą miały elementy pozycjonowania SEO, które zostały zastosowane w tym serwisie finansowym.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej odwiedź też nasze portfolio lub skontaktuj się z nami.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Data: 2023
Klient: Sustainability Finance Daily
Usługa: Serwis o tematyce finansowej o ESG

POZOSTAŁE PROJEKTY

0
0
color
https://sztukatworzeniamarki.pl/wp-content/themes/quercus/
https://sztukatworzeniamarki.pl/
#c1c1c1
style1
default
Loading posts...
/home/klient.dhosting.pl/piotrowskim/nowa.sztukatworzeniamarki.pl-iz9i/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off