Strona www agencji eventowej

Jak stworzyć dobrą stronę dla agencji eventowej?

To bardzo dobre pytanie na które jesteśmy w nie tylko stanie odpowiedzieć, ale równie też wykonywać. Projekt dla marki Wonder Woman Production skoncentrowany był na pokazaniu projektów, które agencja realizuje w Polsce dla wielu branż. Każdy, kto realizował kiedyś eventy wie, że każdy z nich jest inny. Dlatego też strona eventowa powinna oddawać to w jakiś sposób pracuje i myśli agencja.

Czytaj więcej: Jak stworzyć stronę produktową?

Jak w praktyce powinna wyglądać strona eventowa?

Myśląc o dobrej stronie www dla agencji eventowej warto zastanowić się nad tym co chcemy pokazać swoich klientom. Jeśli jesteś młodą agencja i nie masz jeszcze zbyt wielu spektakularnych, to lepiej skupić się na pokazaniu waszego podejścia do tematu eventów. Jak przygotowujecie się i prowadzicie projekt. Opiszcie to i pokażcie na prawdziwych zdjęciach. Trzeba też pamiętać o designie strony. Musi być on prosty, a zarazem prosty dla użytkownika. Ukrywanie w podstronach ważnych informacji nie będzie dobrym pomysłem. Im prościej zaprojektujesz stronę, tym lepsza będzie ona dla odbiorcy i będziesz mieć mniej problemów z pozycjonowaniem.

Jeśli natomiast prowadzisz już agencję eventową dłużej i masz się, czym pochwalić, to warto postawić na pokazanie zrealizowanych projektów. Tu ważne będą dobre zdjęcia i zwięzłe opisy eventów. Muszą być one osadzone w ciekawym designie, aby wzmagały pozytywne odczucia odwiedzających. Możesz też zastosować filmy, ale pamiętaj, aby nie implementować ich bezpośrednio w stronie, a wyświetlać z YouTube, gdyż to bardzo obciąża twój serwer i wpływa na szybkość ładowania strony. Jeśli chcesz zobaczyć przykład dobrej strony to wejdź na www.wonderwomanproduction.com

Na czym zbudować stronę www dla agencji eventowej?

Stronę www dla agencji eventowej najlepiej zbudować na CMS WordPress. Jest on bardzo intuicyjny i będzie pozwalać na łatwą edycję twojej nowej www. WordPress jest też kompatybilny z wieloma innymi systemami zewnętrznymi, łatwiej w nim dokonać modyfikacji strony lub jej przebudowy.

Łatwa optymalizacja WordPressa

Ważne jest również to, aby Twoja strona ładowała się  w dość szybki sposób. Optymalny czas to 5 sekund. Powyżej użytkownik zaczyna się denerwować i szybko ucieka. WordPress pozwala na dość skuteczną optymalizację szybkości Twojej www. Dlatego warto z niego korzystać budując stronę www.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Data: 2017
Klient: WonaderWoman Production
Usługa: Strona www

POZOSTAŁE PROJEKTY
0
0
color
https://sztukatworzeniamarki.pl/wp-content/themes/quercus/
https://sztukatworzeniamarki.pl/
#c1c1c1
style1
default
Loading posts...
/home/klient.dhosting.pl/piotrowskim/nowa.sztukatworzeniamarki.pl-iz9i/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off