Ewa Dac, Psycholog

Ewa Dac, jest psychologiem i terapeutą pracującym w Warszawie. Jej gabinet mieści się na ulicy Tamka w Warszawie. Po wielu latach praktyki zdecydowała się na świadome budowanie własnej marki. W cyfrowym świecie który właśnie nas okala, to strona internetowa jest najważniejszym elementem budowania własnej marki. Tak więc projektowanie i tworzenie stron www dla marek osobistych powinno być odpowiednio przemyślane.

Jaką stronę www wybrać?

W przypadku tego projektu zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie strony www w stylu bardziej amerykańskim. Styl amerykański odróżnia się od tego który mamy w Polsce, głownie designem i rozłożeniem pewnych elementów strony. W amerykańskiej filozofii budowania stron nie stawia się tak mocno na design, a na dostarczenie odpowiedniej treści w prosty sposób. Europejczycy zawsze byli bardziej nastawienie również na walory wizualne, dlatego budując stronę www na rynek europejski powinniśmy skupić się na łączeniu tych dwóch światów.

Innym przypadkiem może być sytuacja w której projektowana strona www musi spełniać jakiś cel lub jest dedykowana pod jakiś konkretny produkt czy usługę. Wówczas należy określić grupę docelową (europa, azja, itp.) i zaplanować odpowiedni design, ale też treści, które muszą się na niej znaleźć.

Ewa Dac, czyli projektowanie i tworzenie stron www dla psychologa

Przed podejściem do projektu określiliśmy sobie z klientem dokładne cele jakie ma spełniać dana strona. To pozwoliło wybrać odpowiednią technologię tworzenia jak również dopasować odpowiedni design i zaplanować rozmieszczenie poszczególnych elementów.

Celem stały się również zdjęć, które budują autentyczność danej osoby. W przypadku psychologa jest to bardzo ważne, bo przecież to jemu pacjenci powierzają największe tajemnice.

Strona miała być też prosta i łatwa, tak aby potencjalny pacjent mógł szybko znaleźć potrzebne mu informacje.

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych

Na koniec ważne było również to, aby cała strona dobrze wyświetlała się na urządzeniach mobilnych i ładowała w czasie poniżej 5 sekund. Jest to bardzo dobrze widziane przez google, który strony takie będzie również lepiej pozycjonuje w sieci.

Jeśli myślisz o nowej stronie lub zmianie starej to koniecznie daj znać. Pomożemy we wszystkim.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Data: 2018
Klient: Ewa Dac, psycholog
Usługa: Strona www

POZOSTAŁE PROJEKTY
0
0
color
https://sztukatworzeniamarki.pl/wp-content/themes/quercus/
https://sztukatworzeniamarki.pl/
#c1c1c1
style1
default
Loading posts...
/home/klient.dhosting.pl/piotrowskim/nowa.sztukatworzeniamarki.pl-iz9i/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off