Chinara Alizade - strona personalna, baletnica Teatru Wielkiego

Trend w którym ludzie coraz częściej chcą pokazać siebie jako indywidualne marki ma się coraz lepiej. Większość z nam zmęczona jest już dużymi markami i sieciami, które tworzą coś na przysłowiową masę. Małe marki, tworzone przez pojedyncze osoby zyskują coraz większe zaufanie ze względu na indywidualnych charakter i personalne podejście do klientów. Podobnie jest z artystami. Dziś mają oni w zasadzie nieograniczone możliwości autopromocji, dzięki powszechności Internetu, social mediów i innych narzędzi wideo mogą oni swobodnie prezentować swoje umiejętności i sprzedawać usługi. Jednym z podstawowych sposobów i jednocześnie must have w dobie Internetu jest personalna strona internetowa. Poznaj więc Chinarę Alizade, która jest tancerką baletową Opery Narodowej w Warszawie dla której to stworzyliśmy niesamowity projekt personalnej strony internetowej.

Personalna strona internetowa. Jak zacząć?

Tworząc stronę internetową o sobie samym trzeba przemyśleć kilka spraw. Inaczej pokazujemy firmę a inaczej siebie. Trzeba się w szczególności skupić na sobie, pokazaniu siebie jako eksperta w tym co robimy. Dlatego ważne jest to aby zebrać i wyszczególnić te wszystkie informacje na swojej stronie. W tym projekcie ważne było to aby pokazać umiejętności które posiada Chinara. Dlatego też pierwsza strona zawiera automatycznie uruchamiany film, który odraz mówi kim jest Chinara Alizade i jakie ma umiejętności. Tuż pod nim znajdują się inne filmy, prezentujące ją w rolach które odgrywa podczas spektakli w Operze Narodowej. Ta forma pozwala najszybciej oddać jej talent.

W projektowaniu personalnych stron internetowych ważne jest również to aby zaprojektować w nich miejsce na prezentację Twojej szerszej biografii. Potencjalny agent, klient być może będzie chciał poznać głębiej to co masz do zaoferowania. Oceni to na bazie doświadczenia. W przypadku Chinary to doświadczenie jest bardzo duże, dlatego rozplanowaliśmy wszystko tak, aby było łatwe do przeczytania. Są różne metody pokazywania CV. W tym wypadku ze względu na objętość zdecydowaliśmy o prostej, tekstowej formie. Zadbać należy również o zdjęcia, rozpiskę występów itp. W tym wszystkim ważne jest to jak wyglądają twoje materiały do www.

Zobacz więcej: Waldemar Szmidt – CINEMATOGRAPHER, czyli tworzenie stron internetowych marki osobistej

Tworzenie stron www, a proces przygotowania materiałów

Projektowanie stron www to oprócz przemyślanego projektu graficznego również przygotowanie dobrych materiałów. Dlaczego? Nawet najlepiej wyglądając graficznie strona www może zostać zepsuta przez słabej jakości materiały. Jeśli więc planujesz wprowadzić zdjęcia to musisz zadbać o to aby były profesjonalnie wykonane, najlepiej przez fotografa i w dobrej jakości. To samo tyczy się filmów czy tekstów na stronę www. W szczególności teksty są ważne bo opisują to co chcesz powiedzieć, ale wpływają również na pozycjonowanie strony www.

Mobilne strony internetowe – czy to jest Ci potrzebne?

W trakcie projektowania strony internetowej Chinara Alizade zadbaliśmy również o prawidłowe dostosowanie do rządzeń mobile. Dlaczego jest to takie ważne. Ponad połowa obecnego ruchu internetowego pochodzi obecnie z urządzeń mobilnych. Dlatego każda projektowana przez nas strona jest dostosowywana do urządzeń mobilnych czyli jest responsywna. Strona Chinary została dostosowana w każdym elemencie, dlatego prawidłowo wyświetla się na wszystkich urządzeniach. Ważne jest również to, aby zaplanować które elementy mają być widoczne na mobile a które nie. Dlaczego? Nie wszystkie elementy przy prędkości internetu mobilnego będą się szybko otwierać, dlatego trzeba na mobile uruchamiać tylko niezbędne elementy lub zastępować je prostymi grafikami.

Zachęcamy Ci do odwiedzenia strony chalizade.com . Poznasz nie tylko nasz projekt, ale również osobę którą jest Chinara i być może wybierzesz się na jeden ze spektakli.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Data: 2019
Klient: Chinara Alizade, Baletnica Teatru Wielkiego
Usługa: Strona www

POZOSTAŁE PROJEKTY
0
0
color
https://sztukatworzeniamarki.pl/wp-content/themes/quercus/
https://sztukatworzeniamarki.pl/
#c1c1c1
style1
default
Loading posts...
/home/klient.dhosting.pl/piotrowskim/nowa.sztukatworzeniamarki.pl-iz9i/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
on
off